середа, 23 грудня 2020 р.

Книжкова полиця для краєзнавців # Як згадаю, серце в'яне, Поморяни, Поморяни / Теодор Гудзяк

Гудзяк Т. Як згадаю, серце в'яне, Поморяни, Поморяни [Текст] : краєзнавчі нариси / Теодор Гудзяк. - Львів : Астролябія, 2020. - 320 с.


Краєзнавчий фонд Золочівської центральної районної бібліотеки ім. І. Франка поповнився новим виданням. Це – книга "Як згадаю, серце в'яне, Поморяни, Поморяни" Теодора Ґудзяка – змістовне, цікаве, багато ілюстроване історико-краєзнавче дослідження.

«Ця книжка призначена для тих, хто шанує своє минуле, пам’ятає і поважає свою малу батьківщину і своє коріння… Спираючись на минуле, можна краще усвідомити самого себе, зрозуміти свої добрі чи не дуже вчинки, зробити правильні висновки і уникнути багатьох помилок у подальшому житті», – пише у передмові автор.

Книга написана у жанрі нарисів з локальної історії. Інформаційний матеріал автор зібрав методом «живої історії» – на основі власних спогадів, розповідей рідних, друзів, земляків. Для ілюстрованої частини використав особистий фотоархів та фотоархіви інших людей, з якими спілкувався при підготовці видання.

Впевнені, що завдяки його інформаційній насиченості та доступності, пригодиться усім, хто глибше цікавиться минулим своєї малої Батьківщини, – історикам, вчителям, учням, студентам, краєзнавцям, пам’яткоохоронцям і усім справжнім шанувальникам культурної спадщини Поморянщини, Золочівщини та України.Немає коментарів:

Дописати коментар

Книжкова полиця для краєзнавців # Золочів. Деякі описи та світлини / упоряд. Юрія Баб’яка, Андрія Доброносова

"ЗОЛОЧІВ. Деякі описи та світлини" / упоряд. Юрія Баб’яка, Андрія Доброносова (Львів : Сполом, 2023)